Kvalitetsfisk Kvalitetsfisk

Kontakta oss

Kvalitetsfisk i Stockholm AB
Pepparvägen 81, 123 56 Farsta

Tel: 08 – 447 50 60
Fax: 08 – 447 50 69
info@kvalitetsfisk.se

Besöksadress:
Pepparvägen 81 123 56 Farsta



    Ledning

    Daniel Nilsson

    VD/ CEO
    Tel: 08-447 50 60
    Mobil: 076-174 37 35

    daniel.nilsson@kvalitetsfisk.se
    Michael Lundin

    Ekonomichef/ CFO
    Tel: 08-447 50 60
    Mobil: 070-272 23 51

    michael.lundin@kvalitetsfisk.se
    Kristian Ejdum

    Marknadschef / Säljchef Nordward
    Mobil: +45 31 37 51 08

    kristian.ejdum@nordward.com
    Christian Ahlin

    IT-chef
    Mobil: ‭072-071 17 24‬

    christian.ahlin@kvalitetsfisk.se
    Gert Andersson

    Säljchef Key Accounts
    Tel: 08-447 50 60
    Mobil: 072-071 10 93

    gert.andersson@fiskidag.se

    Säljavdelning

    Armita Dorrani

    Operativ Säljchef
    Tel: 08-447 50 60
    Mobil: 070-768 84 44

    armita@kvalitetsfisk.se
    Jennie Nieminen

    Innesäljschef/Inhouse sales manager
    Tel: 08-447 50 60
    Mobil: 070-757 36 24

    jennie@kvalitetsfisk.se

    Team Sushi

    Andreas Johansson

    Säljare
    Tel: 08-447 50 60
    Mobil: 070-274 27 00

    andreas@kvalitetsfisk.se
    Marcus Karlsson

    Säljare
    Tel: 08-447 50 60
    Mobil: 076-010 50 70

    marcus@kvalitetsfisk.se
    Anette Vidén

    Säljare
    Tel: 08-447 50 60
    Mobil: 070-048 04 00

    anette@kvalitetsfisk.se
    Victor Chu

    Säljare
    Tel: 08-447 50 60
    Mobil: 076-036 63 33
    我会说普通话和广东话

    victor.chu@kvalitetsfisk.se
    Emil Lundstedt

    Säljare
    Tel: 08-447 50 60
    Mobil: 072-070 95 82

    emil.lundstedt@kvalitetsfisk.se
    Jonas Bergqvist

    Säljare
    Tel: 08-525 222 81

    jonas.bergqvist@kvalitetsfisk.se

    Team Lunch & À la carte

    Jonas Emanuelsson

    Säljare
    Tel: 08-447 50 60
    Mobil: 070-817 98 73

    jonas@kvalitetsfisk.se
    Reine Sjödin

    Säljare
    Tel: 08-447 50 60
    Mobil: 070-160 90 56

    reine@kvalitetsfisk.se
    Kristoffer Broström Lind

    Säljare
    Tel: 08-447 50 60
    Mobil: 073-448 49 67

    kristoffer@kvalitetsfisk.se
    Annica Malm

    Säljare
    Tel: 08-447 50 60
    Mobil: 072-070 44 03

    annica.malm@kvalitetsfisk.se

    Inköp

    Mika Ristanen

    Kategorichef/Category manager
    Tel: 08-447 50 60
    Mobil: 070-734 33 40

    mika@kvalitetsfisk.se
    Jessica Melgar

    Inköpare/Supply Chain Assistant
    Tel: 08-447 50 60
    Mobil: 070-149 99 99

    jessica@kvalitetsfisk.se

    Ekonomi

    Lena Hjelm

    Ekonomi/Accounting
    Tel:08-447 50 60
    Dir: 08-522 358 10

    lena@kvalitetsfisk.se

    Produktion & Transport

    Cai Kindgren

    Produktionschef/ Production Manager
    Tel: 08-447 50 60
    Mobil: 070-522 25 71

    cai@kvalitetsfisk.se
    Sebastian Hjelm

    Transportchef/ Transport Manager
    Tel: 08-447 50 60
    Mobil: 070-755 01 16

    sebastian@kvalitetsfisk.se
    Robert Pettersson

    Lagerchef/ Warehouse manager
    Tel: 08-447 50 60
    Mobil: 070-309 90 20

    robert@kvalitetsfisk.se
    Itthiphon Sripakho

    Spårbarhetsansvarig/
    Traceability manager
    Tel: 08-447 50 60
    Mobil: 076-161 63 41

    itthi@kvalitetsfisk.se